Düzce faaliyet gösteren sanayi kuruluşunun paslanmaz çelik özel imalat bacası tarafımızca üretilerek, montajı yapılmıştır. En zor koşullar ve şartlarda performans sağlıyacak özel imalat çelik baca projelerinde bir telefon kadar yanı başınızdayız.

Çelik baca montajı esnasında en iyi performansın sağlana bilmesi için , tüm yan etkilerin gözden geçirilerek üretilmesi, planlanması ve montajının yapılması ve ardından çeşitli testler yapılarak paslanmaz çelik bacanın performans ölçümleri yapılmalıdır.

Fabrika ve mekanların dış montajlarında montajın düzgün yapıla bilmesi için vinç veya düzenli bir iskele olmazla olmazlardandır. Sağlam bir baca , sağlam bir montajdan geçer. Özellikle sert rüzgarlara dayanımlı olması gerektiğinden, düzgün bir montaj, bacanızın ömrünü uzatacaktır.

Bacanın dış etkenlerden etilenmemesi ve çekiş gücününd engelene bilmesi amacıyla baça en üst yüzeyine çeşitli şapkalar takılarak, içeriye gelecek olan su ve diğer etkenlere karşı koruyacaktır. Diğer bir husus ise bacanızın çıkış noktasından bitiş noktasına kadar olan alanın doğru hesaplanmış olmasıdır.

Baca konusunda bizi tercih edin yanılmayacaksınız.